ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ

Реєстраційний номер: 24022301S

Закупівля та доставка твердого пального в Херсонську та Миколаївську області

 

Неприбуткова організація ДЕПОЛЬ СЛОВАЧЧИНА у співпраці зі своєю сестринською організацією Всеукраїнським благодійним фондом “Деполь Україна”, яка, серед іншого, надає гуманітарну допомогу людям, які проживають в Україні та постраждали від війни, зацікавлена у варіанті придбання твердого пального (брикети соняшника) на зимовий сезон в очікуваній кількості 166 т брикетів, включаючи транспортування товару до місця призначення поставки товару (див. додаток 1 Деталі специфікації для постачальників), терміном на 2 місяці, починаючи з 06.03.2024 по 30.04.2024.

 

З метою визначення відповідного постачальника для згаданих товарів, зацікавленим та уповноваженим постачальникам, які мають необхідні ресурси, пропонується подати тендерні пропозиції для оцінки.

Реалізація цього конкурсу, який має на меті надати матеріальну допомогу у вигляді твердого палива для пом’якшення наслідків зими для домогосподарств у постраждалих від війни районах, стала можливою завдяки коштам гранту від Словацького агентства з міжнародного співробітництва та розвитку – SlovakAid.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – п’ятниця 01.03.2024 до 23.59 EET. Опрацьовані пропозиції надсилати в електронному вигляді на електронну адресу гуманітарного відділу організації, objednavky@depaul.sk. Будь ласка, вкажіть назву замовлення та реєстраційний номер у темі електронного листа.

Мінімальний термін дії пропозиції – 30.04.2024. Примітка: Більш детальну інформацію про предмет контракту, місце реалізації, умови участі, критерії оцінки, а також про те, які деталі має містити поданий тендер, можна знайти у тендерному оголошенні, що додається.

ДЕПОЛЬ СЛОВАЧЧИНА розраховує оцінити  подані тендерні пропозиції на основі поданих документів до 05.03.2024 року.

Якщо у вас виникли запитання або вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою за вищевказаною електронною адресою пошти з вашої корпоративної адреси електронної пошти (електронні листи, надіслані з адрес, зареєстрованих у постачальників індивідуальних адрес електронної пошти, не розглядатимуться).

ТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕНДЕРНУ ПРОПОЗИЦІЮ

Пожертвувати