Наша місія та бачення

Місія “Деполь”

Наша місія полягає в тому, щоб покінчити з бездомністю і змінити життя людей, які постраждали від цих обставин.

Ми пропонуємо бездомним та людям, які знаходяться в складному становищі, можливість якомога більше скористатися їх потенціалом до незалежного та позитивного майбутнього.

 

Бачення “Деполь”

Кожен має право на місце, яке називається домом і право бути повноправним членом суспільства.

 

Наші цінності

Ми віримо в потенціал людей

ВБФ «Деполь Україна» допомагає людям, які потрапили у складні життєві обставини і, можливо, стали бездомними, приймати рішення, ставити перед собою цілі, ризикувати і вчитися на своїх помилках. Ми працюємо із знедоленими людьми, від яких відвернулося суспільство, і ставимося до всіх, хто користується нашими послугами, з повагою. Ми дуже цінуємо розвиток волонтерського руху і тому забезпечуємо волонтерам можливість проявити свою турботу і милосердя. Наші співробітники та волонтери є головною рушійною силою для досягнення нашої місії. Ми дійсно зацікавлені у розвитку різноманітних навичок у наших у клієнтів та у повному розкритті їх потенціальних можливостей.

 

Ми втілюємо наші слова в конкретні дії

Те, що ми робимо має більше значення, ніж те, що ми говоримо. Ми втілюємо наші слова в конкретні дії: від цього залежить наша репутація. Проте, ми також розуміємо і значення високого громадського статусу нашої організації для роботи. «Деполь Україна» прагне до пошуку нових шляхів вирішення проблем з якими стикаються бездомні. Такий підхід означає, що ми прислуховуємося до тих, хто користується нашими послугами. Ми не відвертаємося від бездомних людей, які іноді поводяться зухвало.

 

Ми прагнемо відігравати якомога ширшу роль в побудові громадянського суспільства

Ми авторитетний голос бездомних. Ми співпрацюємо з урядом, місцевими органами влади, приватним сектором, церквою та іншими громадськими установами. Разом ми зможемо досягти найкращих результатів для бездомних людей.«Деполь Україна» прагне бути відкритим і звітувати про результати роботи перед нашими співробітниками, волонтерами, користувачами послуг і спонсорами. Ми прагнемо справедливості для всіх, впливаючи на структурні зміни в суспільстві і безпосередньо підтримуючи людей. Ми долучаємося до реалізації всесвітньої перспективи і прагнемо створити глобальну мережу для підтримки людей, які постраждали від бездомності.

 

Ми цінуємо права та обов’язки людей

В «Деполь Україна» вважають, що всі мають фундаментальні права – загальнолюдські та визначені законом. Ці права повинні бути дотримані і захищені. Права даються разом з відповідальністю і зобов’язанням рахуватися з правами інших людей. Права і обов’язки в рівній мірі розподілені у нашій організації серед співробітників, волонтерів та людей, які постраждали від бездомності і користуються нашими послугами. Люди які нас підтримують, наші спонсори, мають право розраховувати на стабільно високий рівень сервісу, чесності і благонадійності, і ми забов’язалися забеспечувати цей рівень.

Пожертвувати