Depaul Україна дотримується підходу нульової толерантності до сексуальної експлуатації, насильства та домагань 

Depaul Україна зобов’язується захищати дітей, вразливих дорослих та будь-яких інших осіб від будь-якої шкоди, заподіяної прямо чи опосередковано внаслідок їхнього контакту з Depaul Україна. Ми не потерпимо сексуальної експлуатації, насильства або будь-якої форми жорстокого поводження з дітьми чи недбалого ставлення до них з боку наших співробітників або пов’язаних з ними осіб.

 

“Сейфгардинг” означає захист здоров’я, добробуту та прав людей, а також надання їм можливості жити без шкоди, насильства та нехтування.

Як організація, що працює в гуманітарному контексті, Depaul Україна у своєму підході до сейфгардингу керується стандартами гуманітарного сектору і вважає себе відповідальною за дії у відповідь на шкоду або насильство, з якими стикаються клієнти у власному житті, та відстоює право клієнтів на безпеку.

 

Наша мета – захистити людей, з якими працює Depaul Україна, від заподіяння їм шкоди. Ми зобов’язуємося запобігати та реагувати на насильство чи експлуатацію людей, які користуються нашими послугами, а також на занепокоєння щодо наруги чи насильства у громаді.

 

Depaul Україна беззаперечно визнає право дітей та  вразливих дорослих на захист, незалежно від статі, раси, культури та наявності інвалідності. Ми враховуємо компетенції, повноваження та особливості поведінки, притаманну роботі з дітьми та незахищеними дорослими, та можливість  зловживання та експлуатації персоналом людей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо створити та підтримувати середовище, що пропагує наші цінності та запобігає зловживанням та експлуатації усіх людей.

Наш персонал та співробітники відстоюватимуть гідність усіх людей, з якими вони контактують, гарантуючи, що їх особиста та професійна поведінка є найвищими стандартами.

Захист дітей та вразливих дорослих, є обов’язком кожного в Depaul Україна.

Depaul Україна забороняє будь-які форми експлуатації та зловживання, а саме:

  •  утиски у будь-яких формах, включаючи сексуальні домагання, суворо заборонені. Сексуальне домагання означає будь-яку сексуальну поведінку, яка не є бажана особою, яка є її жертвою, і яка порушує гідність.

  •  забороняється вступати у сексуальні відносини з клієнтами Depaul Україна та/або з членом їх родин та використовувати свою позицію для залучення до сексуальних (або будь-яких) послуг в обмін на допомогу та/або захист, надану Depaul Україна.

  • забороняється вступати у сексуальні стосунки з неповнолітньою особою або підбурювати чи змушувати неповнолітню особу  брати участь у діяльності сексуального характеру, незалежно від того, чи він/вона знає про вчинені дії та незалежно від згоди.

  • забороняється зловживання, зневага, експлуатація та насильство щодо дітей заборонено. Працівники повинні гарантувати, що безпека та благополуччя дітей постійно захищаються, а також запобігати жорстокому поводженню з дітьми, нехтування ними, експлуатацією та насильством.

Пожертвувати