Є багато способів, якими Ви і компанія, де ви працюєте, можете підтримувати “Деполь Україна”. Якщо ви хотіли б працювати разом з нами на одному заході зі збору коштів або побудувати довгострокову співпрацю, ми будемо раді працювати в партнерстві з Вами.
Разом ми можемо працювати, щоб змінити життя людей, які постраждали від безпритульності або опинилися у важких життєвих обставинах.
Підтримуючи “Деполь Україна”, ви зможете позитивно вплинути на життя більш ніж 4000 безпритульних людей, або людей у кризовій ситуації.
Ми будемо працювати з вашою компанією, її співробітниками, щоб допомогти вам створити програму благодійності з урахуванням потреб і завдань Вашої компанії.

Деякі приклади того, як ми могли б працювати разом, включають в себе:

  • Організувати захід по збору клштів на благодійність силами компанії

Ми закликаємо Вас і Ваших колег організувати власний захід зі збору коштів. Це може бути корпоративне випікання та продаж печива, проведення вікторини у пабі або змагання з караоке. Є так багато способів збирати кошти на благодійність. Ми будемо підтримувати вас на кожному кроці організації таких заходів.

  • Зробити корпоративну пожертву

Безпосередній фінансовий внесок в “Деполь Україна” матиме величезний вплив на життя безпритульних або просто нужденних людей. Ви можете зробити корпоративну пожертву на один з наших рахунків.

Та іншими способами.

Пожертвувати