Місця позбавлення волі завжди віють холодними стінами, такими ж поглядами та правилами. Та, і чи мають право ті, хто порушив закон, вчинив кривду, на розваги та прекрасне життя?

Одним з шляхів ресоціалізації засуджених є привернення їхньої уваги до прекрасного та розвиток гармонійної особистості. Аби, після звільнення, вони змогли повернутися до нормального життя, необхідно покінчити з кримінальним минулим та звернути увагу на позитивне майбутнє.

ГО «Творімо Добро» за підтримки ВБФ «Деполь Україна» у жіночій виправній колонії №54, м. Харків, влаштували справжнє свято краси, грації та жіночності. Жінка завжди хоче відчувати себе привабливою, навіть якщо, як в нашому випадку, це жінка, що відбуває покарання та знаходиться під вартою.

5 майстрів, 18 учасниць, журі та діджей – створили шоу під назвою «Міс краси 2020». Якщо б не грати, можна уявити, що відбувся національний відбір Конкурсу краси. Дівчата демонстрували дефіле, таланти та відчули себе справжніми зірками та просто красуням. Сьогодні «викарбована стаття» лишилась поза залою, бо кожна з них є чиєюсь дочкою, жінкою, сестрою та мамою! У виконаних піснях та продекламованих віршах лунали теплі слова про сім’ю та кохання!

Причина їх перебування під вартою це лише частина життя, яка вже трапилась. Та важливо, як тепер відбуватимуться події після звільнення! Такий захід є вагомим внеском у ресоціалізіцію дівчат.
Заступник начальника колонії, у свою чергу, наголосила, що дана подія стала наймасштабнішою у культурному житті їхнього закладу за останні п’ять років.

А ми Щиро вдячні Творімо Добро, Наталья Луценко та усім майстрам за проведення такого свята для жінок виправної колонії!

Пожертвувати