Деполь є частиною групи благодійних організацій Деполь Інтернешнл, які працюють в усьому світі з місією подолати бездомність та змінити життя тих, хто постраждав від неї.

22000 Особи підтримуються щороку
74000 Безпечні місця для сну
585000 Забезпечуються щороку
1600 Волонтерські години щороку
Великобританія
Великобританія
США
США
Ірландія
Ірландія
Франція
Франція
Україна
Україна
Словаччина
Словаччина
Хорватія
Хорватія
Великобританія
США
Ірландія
Франція
Україна
Словаччина
Хорватія

Що ми робимо

Знаходимо рішення щодо припинення безпритульності

Ми допомагаємо філіям Деполь розробляти нові підходи по запобіганню та припиненню бездомності – з урахуванням найкращих практик та власних реалій бездомних. DPI також працює над створенням нових філій та партнерств у країнах, де ми виявляємо брак послуг для бездомних людей.

Підтримка філій

Ми підтримуємо наші філії, дотримуючсись високих стандартів Групи щодо управління, фінансів та надання послуг. DPI діє як ресурсний центр, допомагаючи кожній філії нарощувати потенціал там, де це необхідно, надавати експертизу, підтримувати діяльність по збору коштів та будувати комунікації.

Живіть нашими цінностями

Ми гарантуємо, що наші Вікентійські цінності закладені у всіх аспектах життя організації та інформуємо про прийняті нами рішення. Ми організовуємо та розробляємо навчання з цінностями для Групи та на всіх організаційних рівнях – гарантуючи, що всі, від перших ліній до правління, розуміють та живуть нашими цінностями.

Адвокація

Ми працюємо над ліквідацією бездомності шляхом адвокації та зміни систем на місцевому та глобальному рівні, наприклад, шляхом внесення бездомності до порядку денного ООН вперше за покоління. Для досягнення цієї мети ми працюємо у партнерстві з Інститутом глобальної бездомності та Альянсом бездомних «Фамвін».

Історія Деполя

На початку…

Група почала функціонувати у Великобританії у 1989 році як відповідь на зростаючу кількість молодих людей, які відчувають бездомність на вулицях Лондона. Деполь швидко перетворився на національну благодійну організацію у Великобританії, а в 2002 році почав розширюватися на міжнародному рівні і зараз працює у всьому світі.

Всі благодійні організації групи Деполь Інтернешнл є незалежними та орієнтуються на конкретні потреби людей, які відчувають бездомність у своїй країні. Їх підтримують співробітники Деполь Інтернешнл, невеликої команди, що базується в Лондоні, що також допомагає створювати та підтримувати будь-які нові благодійні організації Деполь.

Святитель Милосердя…

Деполь був заснований у 1989 році трьома католицькими організаціями: Дочками Милосердя, Центром денного проходу та Товариством Сент-Вінсента де Поля.

Група є членом всесвітньої сім’ї Вінцентіану, руху понад 2 мільйонів людей, натхненних Святим Вінсентом де Полем. Сент-Вінсент де Поль був головним соціальним реформатором у Франції 17 століття. Він присвятив своє життя допомозі бідним, хворим та нужденним. Його часто називають “Святителем милосердя”.

Міжнародна група Деполь працює на благо всіх і підтримує людей усіх віросповідань.

Глобальні зусилля

Вінцентійські цінності є ключовими для роботи групи Деполь Інтернешнл. Ці цінності включають в себе зобов’язання допомагати найбіднішим з бідних  і ставити дії перед словами.

Деполь Інтернешнл також співпрацює з університетом Деполь, що базується в Чикаго, щоб наглядати за Інститутом глобальної бездомності – глобальним науково-дослідним та лідерським форумом, який допомагає різному колу міжнародних партнерів набувати знань, навичок та потенціалу для подолання бездомності.

Пожертвувати