Де ми працюємо:

 

  • Харків, вул. Малопанасівська, 16

Гарячі обіди: Головний залізничний вокзал: коло трамваю. Шодня, окрім вихідних, о 13:00

  • Київ, вул. Жилянська, 97
  • Одеса, вул. Дальницька, 50

Гарячі обіди: Краснослобідська (біля Слобідського ринку), Дальницька 50 (кінцева 21-го трамваю), Люстдорфська дорога (навпроти 2-го християнського кладовища).

 

Якщо вам потрібна допомога, або ви зустріли людину, якій потрібна допомога, або ви хочете нам допомогти, наприклад, принести одяг:
Харків  +38 095 566 25 16
Київ   +38 068 510 30 59   
Одеса  +38 067 287 15 37

 

Хто наші клієнти

Дорослі люди та молодь, які не мають постійного місця проживання та живуть за межею бідності, люди, які потрапили в складну життєву ситуацію та опинилися на межі бездомності.

 

Види допомоги

Гаряче харчування, перша долікарська допомога (в Одесі надають Доньки милосердя), одяг та взуття, можливість прийняти душ та попрати речі, взявши собі чисті, соціальні консультації, юридичні консультації та допомога із поновленням документів, інформаційні послуги, забезпечення санітарно-гігієнічними засобами, прання одягу, можливість прийняти душ.

 

Мета проєкту

Забезпечення базових фізичних потреб бездомних, встановлення контакту з бездомними з метою подальшої роботи з ними.

Проблема бездомності є однією з найменш вивчених соціальних проблем суспільства. Людина не має постійного місця проживання, позбавлена реалізації своїх основних потреб і відповідно має обмежені можливості до розвитку свого особистого потенціалу. Соціальне становище людини залишає її на узбіччі суспільства: найчастіше таких людей не поважають, ставляться до них з презирством, ігнорують їх. Відсутність документів обмежує їх доступ до послуг у державних установах. Найчастіше дорослі бездомні не мають доступу до спектра медичних послуг, люди пенсійного віку не мають можливості отримувати пенсії, молоді люди не можуть влаштуватися на роботу.

Щодня, окрім суботи та неділі, наші співробітники патрулюють районами міста. Їх завдання полягає у виявленні людей які опинилися в складній життєвій ситуації, з’ясуванні причин, за якими людина опинилася в цьому положенні. Наші працівники розвозять гарячу їжу та надають першу долікарську допомогу.

 

Пожертвувати